Kabiny i meble Selva

Wiązanie wysokiej 3b zawierającym 12 RGB LED są przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń i znątrz. Produkt jest dostępny w kilku wersjach, zarówno w odniesieniu do koloru ramki i soczewki. Wyposażony w opatentowaną technologię optyczną firmy składa się z mikrosoczek wiążące Selva jest wiersz, który jest doskonałym połączeniem stylowego wzornictwa, oświetlenie i optymalną wydajność dla oświetlenia zadania i oświetlenia ogólnego.

Preparatów Selva wrażenie, że światło od krawędzi do krawędzi, dając jednorodne i komfortowe wrażenie jasności -.. Istotnie, „światło przestrzeni”, które składają się z mikrosoczek optyka składa się z jednej płyty i zamontować w obudowie wykonanej z wysokiej jakości aluminium anodowanego Zapniają optymalne oświetlenie Selva. rozsył światła i pełną kontrolę olśnienia zgodnie z najnowszymi normami oświetlenia kabiny może Selva dynamicznego oświetlenia w ciągu dnia lub w zależności od osobistych preferencji, więc czuliśmy się nadal aktywne opraw Selva są dostępne w całości:. zawieszone, do wbudowania, do zabudowy prysznicowe, wolnostojące i ścienne.

Spot LED to rodzina nowatorskich i stylowych produktów, w tym projektory, SPOT, kadrowania i „downlight” i szynoprzody, w której nowoczesne technologie LED. Oprawy zainstalowane w LED LUXK2 o wysokiej mocy emitujące światło bardziej niż wcześniejsze odpowiedniki w przypadku braku.

Spot LED rolucję są prawdziwe w świetle reflektorów. Po średnio tylko regulacja mm projektor 31 arów niiarygodnie małe światła, LED Com obejmuje szeroki asortyment akcesoriów do montażu do kabiny prysznicowej, wbudowania i montażu na ścianie.

Lampa wykorzystuje trzy diody LUXK2 o wysokiej zapniające mocy dużej mocy światła i skuteczność świetlną kabiny. Oprawy dostępne są wersje i zainstalowane w szynoprzodach. Jeśli oprawa dostępne są w kwadratowe i okrągłe prysznice pierścienie sufitowe nadają się do instalacji elegancki wygląd.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.