Lampy Szczecin

Oprawa jest płaska, NASUFITOWE downlight przeznaczonych do oświetlenia ogólnego. Włącz korzyści wynikające z zastosowania diod LED o dużej gęstości mocy, długa żywotność, wysoka oszczędność energii i koszty utrzymania w porównaniu do produktów z żarówki, lampy warszawa halogenowe lub świetlówki. Oprawa jest idealny do stosowania w holach, korytarzach, windach, salach konferencyjnych i wnętrzach sklepów i hoteli.

Ze względu na niewielką ilość, oprawa z minimalnym wpływem na efekty wizualne w aplikacjach, gdzie nie jest możliwe lub właściwe wykorzystanie ramek.

Regulowane oprawy dostępny jest w dwóch wersjach, a 30 ° kąt wiązki i BS stopni. Lampa wykorzystuje technologię cyfrową, która umożliwia zasilanie bezpośrednio z sieci, eliminując potrzebę zapnienia znętrznego adapter. System zwiększa wydajność technologii, zmniejsza całkowity koszt i łatwy montaż.

Zintegrowany instalacji zasilania jest bardzo prosty w instalacji. Ponadto, kontrola jest bardzo łatwa dzięki współpracy z dostępnych na rynku regulatorów napięcia (ELV).

Oprawa  12 zawierająca 3b wysokowydajnych diod RGB LED, jest przeznaczona do stosowania we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Produkt ten jest dostępny w kilku wersjach, zarówno jeśli chodzi o kolor samej oprawy, jak i optykę.

Seria lub podstawy biały] stanowi główne zalety LED źródeł: życie, minimalna konserwacja i zużycie energii niewielkie wymagających dla zaawansowanych aplikacji mobilnych sterujących. Włącz wiązania duży wybór efekty oświetlenia ścian asymetryczne, z imponującym, żywe kolory i dynamiczne efekty barwne zmienia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.