Archive for the ‘Łazienka’ Category

Kabiny i meble Selva

Wiązanie wysokiej 3b zawierającym 12 RGB LED są przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń i znątrz. Produkt jest dostępny w kilku wersjach, zarówno w odniesieniu do koloru ramki i soczewki. Wyposażony w opatentowaną technologię optyczną firmy składa się z mikrosoczek wiążące Selva jest wiersz, który jest doskonałym połączeniem stylowego wzornictwa, oświetlenie i optymalną wydajność dla oświetlenia zadania i oświetlenia ogólnego.

Preparatów Selva wrażenie, że światło od krawędzi do krawędzi, dając jednorodne i komfortowe wrażenie jasności -.. Istotnie, „światło przestrzeni”, które składają się z mikrosoczek optyka składa się z jednej płyty i zamontować w obudowie wykonanej z wysokiej jakości aluminium anodowanego Zapniają optymalne oświetlenie Selva. rozsył światła i pełną kontrolę olśnienia zgodnie z najnowszymi normami oświetlenia kabiny może Selva dynamicznego oświetlenia w ciągu dnia lub w zależności od osobistych preferencji, więc czuliśmy się nadal aktywne opraw Selva są dostępne w całości:. zawieszone, do wbudowania, do zabudowy prysznicowe, wolnostojące i ścienne.

Spot LED to rodzina nowatorskich i stylowych produktów, w tym projektory, SPOT, kadrowania i „downlight” i szynoprzody, w której nowoczesne technologie LED. Oprawy zainstalowane w LED LUXK2 o wysokiej mocy emitujące światło bardziej niż wcześniejsze odpowiedniki w przypadku braku.

Spot LED rolucję są prawdziwe w świetle reflektorów. Po średnio tylko regulacja mm projektor 31 arów niiarygodnie małe światła, LED Com obejmuje szeroki asortyment akcesoriów do montażu do kabiny prysznicowej, wbudowania i montażu na ścianie.

Lampa wykorzystuje trzy diody LUXK2 o wysokiej zapniające mocy dużej mocy światła i skuteczność świetlną kabiny. Oprawy dostępne są wersje i zainstalowane w szynoprzodach. Jeśli oprawa dostępne są w kwadratowe i okrągłe prysznice pierścienie sufitowe nadają się do instalacji elegancki wygląd.

Kabina prysznicowo-parowa

Prostokątna kabina jest dostępna w 4 rozmiarach z wysokiej lub niskiej basen, techniczne panel w kolorze czarnym lub mięty. W kabinie jest lekki i przejrzysty budowlanych na bazie szkła i aluminium. Tylna ściana kabiny tworzy glazury w łazience, który zapewnia, że idealnie pasuje do nastroju każdego pomieszczenia. Do montażu na ścianie siedziby jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Dzieci i dach wykonany z akrylu, a więc kabiny z przezroczystego, powlekane, co sprawia, że ​​utrzymanie go w czystości jest proste. Charakterystyczne, mięty lub panelu czarny, masaże i pary jest również produkowane ze szkła. Z prysznicem wyposażeniu standardowym kabiny prysznicowej znajdują się: są turecki, światła [x2], dysze do masażu [xb], słuchawka i termostat, głowice prysznicowe, alarm, radio i sterownik elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Funkcja jest również dostępna dla chromu. W kabinach 120x10cm i 140x10cm montowane parę zamkniętego systemu obiegu, która zapewnia równomierny rozkład temperatury. Pary są rysowane na górze kabiny i ponownie wprowadził ją na dole, wraz z nowo generowanych przez generator pary. To innowacyjne rozwiązanie eliminuje tzw. „efekt zimnych stóp” z uwagi na fakt, że para zawsze gromadzi się pod dachem kabiny.

Wanna z hydromasażem

Okrągły akrylowe wanny o średnicy 180 cm z serii profesjonalnej linii wanny z hydromasażem. Dostępne w kolorze białym lub pergamin ze srebrno-szarym lub czarnym zagłówki, bogate wyposażenie obejmuje dwa silniki i woda-powietrze, 7-wydajne typu spa masaż, 24 dysz aero, 2 lampy halogenowe, dezynfekcji i cztery zagłówki.Dodatkowa opcja chrome jest dostępny kontroler, LCD z ciepłą wodą i napełnić syfon z przelewem. Jak akrylowe wanny jest bardzo głęboka (53 cm), co pozwala bardziej całkowite zanurzenie ciała i ma wpływ na skuteczność masażu. Proste, ale niezwykle elegancka forma kąpieli jest zgodne z trendami w projektowaniu elementów wyposażenia najaktualniejszymi łazienka. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort i zagłówków. Kąpiel ta jest spa do domu na wyciągnięcie ręki.